Fan klub Nového Zélandu

Založil jsem novou e-mailovou konferenci, která by měla sloužit všem čechům a slovákům, kteří se rozhodli vydat se na Nový Zéland za studiem nebo za prací; pár týdnů cestovat nebo se natrvalo usadit. Prostě je určena všem našincům, kteří se z nějakého důvodu rozhodli vydat se k protinožcům, třeba i jen prstem po mapě.

Pokud sháníte obecné informace týkající se Nového Zélandu, nebo potřebujete poradit s konkrétním problémem který vás zde potkal, neváhejte a napište. Určitě se zde najde někdo kdo vám ochotně poradí. Stejně tak pokud se chcete podělit o své zážitky nebo se seznámit s ostatními našinci.

Jak na to

Starší maily jsou k dispozici v archívu.

Na adresu nz@lists.logix.cz posílejte cokoliv co se týká Nového Zélandu. A pokud chcete dostávat maily zaslané ostatními účastníky, bude nejlepší se do konference přihlásit, a to tak, že pošlete prázdný e-mail na adresu nz-subscribe@lists.logix.cz, nebo vyplňte svou e-mailovou adresu sem:

Následně vám přijde potvrzovací mail na který jednoduše odpovíte (je celkem jedno co, hlavně neměňte Subjekt) a máte to za sebou. V případě problémů mi pošlete mail na michal@logix.cz a nějak to pořešíme :-)

Odkazy

Kiwi deníček Michala Ludviga o všedním životě v Acklandu.
Čas na NZ
Počasí v Aucklandu
Online mapy Nového Zélandu
Hromadná doprava v Aucklandu (tedy jízdní řády)